Компанія Ford презентувала довгождані новинки

Ford презентувала нове покоління Shelby GT перед дебютом на фестивалі в Вудворді.

Заснована на базі Ford Mustang GT модель відрізняється унікальним зовнішнім виглядом. Так, Shelby GT оснащена заднім спойлером, смугами на кузові, 20-дюймовими колесами, спортивним обвісом і більш вигнутим капотом. Передня підвіска Shelby GT може похвалитися новими пружинами і амортизаторами від Ford Performance.

Автомобіль також отримав вихлопну систему Borla. Під капотом знаходиться знайомий 5-літровий V8, але Shelby вдалося збільшити потужність і крутний момент завдяки новій вихлопній системі.

За попередньою інформацією, спорткар здатний видати 480 кінських сил. У разі, якщо клієнтам потрібно більше потужності, можна отримати авто на більш ніж 700 коней в спеціальній версії від Ford Performance.

Крім базового GT, Shelby також запропонує «натхненну спадщиною» GT-H, яка коштує на 5000 доларів дорожче і включає в себе освітлені дверні пороги, оригінальний чорно-золоте або біло-золоте забарвлення, і підвіску від Ford Performance.

Ціни на Shelby GT починаються від 61,345 доларів. Модель буде доступна у обраних дилерів не тільки в США, але і по всьому світу.