Компанія Geely будує завод Lotus

Компанія Zhejiang Geely Holding Group почала будівництво складального заводу вартістю 9 мільярдів юанів (1,3 мільярда доларів) для автомобілів вищого класу, включаючи бренд Lotus, в Ухані, столиці провінції Хубей в центральному Китаї.

Автомобілі Lotus будуються в Норфолку, Англія. Завод в Ухані стане першою виробничою площадкою Lotus за межами Великобританії. Уханьський завод почне виробництво через два роки. Згідно з інформацією уряду провінції Хубей, розміщеною на його веб-сайті, завод зможе виробляти 150 тисяч звичайних автомобілів і електрокарів в рік.

Які ще автомобілі буде збирати завод Gehan в Ухані, крім Lotus, поки невідомо. У 2017 році Geely придбала 49,9% акцій проблемного Proton Holdings, що випускає автомобілі під маркою Proton, у малазійського конгломерату DRB-Hicom, нагадує Automotive News.

В рамках тієї ж угоди приватний китайський автовиробник також придбав 51% акцій Lotus у Proton. Geely виробляє автомобілі під своїм брендом для масового ринку і Lynk & CO, марки преміум-класу, якою вона володіє разом з маркою Volvo Car, придбаної у Ford Motor в 2010 році.

У перші два місяці продажі Geely і Lynk & CO впали на 9% до 241 тисяч 945 машин. Geely планує продати 1,51 мільйона автомобілів в 2019 році під двома брендами, що відповідає показникам 2018 року.