Компанія Hyundai представила прайс-лист на кросовер Hyundai Santa Fe

Американські ЗМІ розкрили ціни варіацій на новий Hyundai Santa Fe для авторинку США. Стало відомо, що кросовер 2021 модельного року буде коштувати в мінімум 28025 доларів.

Зауважимо, досить перероблений кросовер Santa Fe 2021 модельного року був презентований ще в жовтні. Транспортний засіб схожий на наступне покоління, по суті, — це всього лише глибокий фейсліфтинг, проте не інша генерація. Дані зміни, звичайно ж, мають свою ціну, і тепер за допомогою автомобільного сервісу CarsDirect у клієнтів на руках є точна інформація про те, якою ж буде ціна нових версій кросовера.

Найпотужнішим варіантом для Santa Fe 2021 стане версія Calligraphy. Її оцінять в 43475 доларів. В авто ми побачимо цифрову приладову панель, семимісний салон, 20-дюймові диски оригінального дизайну, кольоровий проекційний дисплей на лобове скло, а також мультимедіа система з дисплеєм на 10,25 дюйма.

Природно, що виріс прайс-лист на Santa Fe 2021 пов’язаний з великою кількістю змін. Крім очевидних оновлень зовнішнього вигляду, в кросовері з’явилися і нові технології, які забезпечують модернізовану продуктивність, безпеку і керованість.

Santa Fe 2021 стане першим кросовером компанії, в якому встановлений гібридний двигун. Він складається з 4-циліндрового мотора об’ємом 1,6 літра з турбонаддувом, стартер-генератора на 13 кВт, а також електромотора на 44 кВт з потужністю в 225 кінських сил.