Компанія Jaguar потурбується про проблему закачування пасажирів

Британський бренд заявив про швидкий вихід автомобілів Jaguar Land Rover з інноваційною системою протидії закачування пасажирів.

Перші тести новинки вже ведуться. За повідомленням представників компанії, фахівці Jaguar подолали близько 25 000 кілометрів для збору даних, які дозволять їм задати в алгоритмі всі необхідні настройки: від росту, ваги і віку пасажирів до того, чим вони зайняті під час їзди.

Це було потрібно для того, щоб визначити можливі причини погіршення самопочуття і правильно змінити режим руху авто і різні кліматичні параметри. На підставі аналізу всіх отриманих даних був розрахований так званий «індекс здоров’я», який і став платформою для створення унікального алгоритму: біометричні датчики будуть фіксувати найменші відхилення самопочуття водія та пасажирів від норми, внаслідок чого – регулювати температуру і вентиляцію салону, режим їзди і жорсткість шасі.

Експерти нагадали, що до 70% автолюбителів відчувають легкі симптоми заколисування, які мають властивість проявлятися під час читання або використання смартфона. Першими новий алгоритм випробують на безпілотних моделях Land Rover, а вже після закінчення тестування, на початку зими цього року, планується обладнання інноваційної системи на деякі моделі авто від Jaguar.