Компанія Lifan розпродує минулорічні моделі зі знижками

Компанія Lifan оголосила відразу про декілька програм лояльності під загальною назвою «Гарантія мінімальної ставки», під які підпадають тільки кросовер X60 і седан Solano II 2017 року випуску, і навіть не у всіх комплектаціях.

Максимальної вигоди можна домогтися при покупці X60 Comfort з механічною коробкою передач в кредит і з використанням trade-in.

Lifan пропонує на SUV і «чотирьохдверку» фіксовану знижку, але тільки для X60 в версіях Standart і Comfort з «механікою» і для Solano II в комплектаціях Comfort і Luxury з тією ж механічною КП.

Також акція передбачає фінансову поступку в розмірі 3 або 2%. До цього можна приплюсувати вигоду від 35 до 50 «штук» за «трейд-ін» або утилізацію. До всього іншого банк пропонує cashback. Акція триватиме до 30 вересня.

Треба сказати, що за перші сім місяців року Lifan знову був найпопулярнішим серед китайських автовиробників, було продано 8 667 машин. Ймовірно, за це і потрібно дякувати демократичній ціні і різношерстому модельному ряду. Ось тільки шкода, що до якості тих же «корейців» машини з КНР сильно не дотягують. Як, втім, і по сервісу їх обслуговування, включаючи оперативну доставку запасних частин.