Компанія Mazda анонсувала три нових двигуни

Автовиробник з Японії опублікував знімки прототипів нових агрегатів, які поповнять моторну гамму марки.

В опублікованому компанією анонсі були виявлені знімки і опис перспективної лінійки двигунів, впровадження яких планується в автомобілі Mazda в найближчі кілька років. Серед них є новітня рядна бензинова «шістка», яку можуть використовувати в седанах Mazda 6 і кросоверах Mazda CX-5 нового покоління. Але це залишається лише здогадками, оскільки в прес-службі марки на запити ЗМІ не відповіли.

На одній з фотографій видно гібридну силову установку, що працює за схемою «мультиелектричної технології з використанням роторного двигуна». відзначимо, що японці дуже хочуть повернути в роботу двигун Ванкеля для збільшення запасу ходу електромобілів.

Рядний шестициліндровий агрегат з поздовжнім компонуванням матиме відразу три модифікації: дизельну, бензинову і версію з технологією Skyactiv-X, яка передбачає контрольоване свічками запалювання від стиску. Така силова установка зможе працювати як з повним, так і з заднім приводом. Розташування фланців для приводу передньої вісі говорить про те, що велика частина двигуна знаходиться приблизно біля колісної бази.

Також в виробництво вийде і гібридна силова установка з 48 Вт стартер-генератором, платформа для електромобілів і електромобіль з зарядкою від мережі. Випуск цих та інших продуктів планується здійснити на початку 2026 року.

ДЖЕРЕЛОautocar.co.uk