Компанія MINI готує дві абсолютно нові моделі

Через 2 роки бренд MINI планує випустити новий ультракомпактний хетчбек, а роком пізніше — електричний кросовер. Про це розповів в інтерв’ю ЗМІ глава компанії Бернд Кьорбер.

Повідомляється, що першою з новинок стане 3-дверний хетчбек, який за своїми розміром буде трохи меншим від моделі MINI Hatch. Розробляти її будуть спільно з китайським Great Wall на абсолютно новій платформі, а серійне виробництво налагодять на потужностях спільного підприємства двох компаній в Піднебесній. Правда глава компанії пояснив, що електрична версія новинки стане глобальною моделлю. А ось за розробку виконання з традиційним ДВЗ відповідатимуть інженери BMW Group, відповідно і випуск налагодять на заводі MINI в Оксфорді.

Другою моделлю стане електрокросовер, який повинен допомогти автовиробникові закріпитися на ринку Китаю. Як уточнив Кьорбер, нинішній кросовер Countryman в майбутньому стане більший, що дозволить звільнити місце для новинки. В її основі також буде лежати «візок», розроблений спільно з Great Wall.

Раніше повідомлялося, що незабаром очікується вихід електричного MINI John Cooper Works GP. На відміну від свого попередника з традиційним ДВЗ, він отримає іншу решітку радіатора і позбудеться патрубків вихлопної системи. Йому може дістатися силова установка від Cooper SE, але її продуктивність, найімовірніше, збільшать.