Компанія ModVans випустила дім на колесах

Автофургони і автобудинки зараз переживають величезне відродження. Серед них зараз досить яскраво виражений новий сегмент, який представляє машини подвійного призначення, які по суті мало чим відрізняються від фургонів – такі ТЗ були поширені в 1980-х і 1990-х роках.

У той час як ті старі фургони були в основному оснащені велюровими диванами з телевізорами на даху, нинішнє покоління набагато глибше занурюється в світ кемпінгу, зберігаючи при цьому свою повсякденну функціональність.

ModVans CV1 є яскравим прикладом нового напрямку – автомобіль був представлений на недавній виставці кемперів RVX в Юті (США). Як ви можете бачити, CV1 виготовлений з вантажного виконання американського Ford Transit. Були встановлені модульні компоненти, такі як, плита, раковина, холодильник і, так, туалет.

Є розетка, а бортовий генератор на 2000 Вт і електрична система на ті ж 2000 Вт, яка заряджається від сонячних батарей, забезпечить жителів атвобудинку необхідній кількості світла.

CV1 має дах з електричним приводом, яка піднімається, щоб забезпечити додаткове місце в салоні, а також два дорослих спальних місця. Кухонна зона перетворюється в ще одну ліжко, достатньо велике, щоб на ній могли спати ще двоє дорослих. Встановлений на даху кондиціонер забезпечує прохолоду, а на багажнику на даху також є додаткове місце для зберігання. Компанія пропонує CV1 в базовій комплектації за 77 000 доларів.