Компанія Nissan анонсувала кілька новинок на автосалоні в Пекіні

На першому в цьому році міжнародному автосалоні, який пройде в Пекіні, компанія Nissan представить останні інновації, продукти і технології, а також привезе кросовер Nissan Ariya.

Нагадаємо, що міжнародний автосалон в Пекіні відкриє свої двері вже 26 вересня для широкої публіки. Там буде представлений серійний електричний кросовер Nissan Ariya.

Також на стенді Nissan розміститься Nissan GT-R50 від Italdesign – це модель обмеженої серії, створена в результаті першої спільної розробки Nissan і Italdesign. Nissan GT-R50 від Italdesign, що поєднує в собі потужність і артистизм, був створений в ознаменування 50-річчя від дня народження Nissan GT-R.

Крім того, компанія представить кілька моделей, в тому числі X-Trail і Quashqai, з інтелектуальною технологією ProPilot – системою автономного водіння на автомагістралях. Крім цього, компанія створила зону для ознайомлення з новітніми технологіями Nissan Intelligent Mobility. Відвідувачі можуть сісти на симулятор і отримати задоволення від водіння, випробувавши новітні технології зв’язку, електрифікації та безпеки Nissan.