Компанія Tesla понесла колосальні збитки

Збиток американської компанії Tesla за другий квартал 2018 року склав 717,5 мільйонів доларів – це в два рази більше, ніж за той же період минулого року. Про це повідомляється на сайті підприємства.

Проте, з доповіді компанії випливає, що сукупна виручка в другому кварталі зросла майже до 4 мільярдів – це на 23 відсотки вище, ніж в першому кварталі, і на 47 – ніж у минулому році. Збільшення доходу пов’язано з поставками Model 3, але і збитки теж – в нову розробку багато вклали. У третьому і четвертому кварталах Tesla сподівається на поліпшення показників.

Відзначається, що за звітний період компанія випустила 53,3 тисячі автомобілів, з яких 40,7 тисячі – купили. Model 3 стала найбільш продаваною машиною. У травні Tesla оголосила про перші рекордні збитки. Тоді виробник втратив близько 710 мільйонів доларів. Tesla почала збірку Model 3 в липні 2017 року. Компанія позиціонує автомобіль як масовий: його вартість починається від 35 тисяч доларів, в той час як Model S коштує від 75 тисяч до 100 тисяч доларів, Model X – від 80 тисяч.