Компанія Tesla представила новий електрокрос Model Y

Ще зовсім недавно у Tesla практично не було конкурентів. Однак в сучасному ринку конкуренція серед електричних автомобілів поступово загострюється, і нова модель компактного і більш доступного кросовера Model Y спробує відхопити собі чималу частку ринку.

Автомобіль буде побудований на базі Tesla Model 3 з уже перевіреними технологіями виробництва і експлуатації. Передбачається, що кросовер може стати ще більш популярним «трійки», оскільки цей сегмент зараз «вбиває» седани, не тільки в Америці, але і по всьому світу.

До сих пір єдиною пропозицією Tesla в цьому сегменті була модель X, і хоча вона дуже швидка, вона також дуже дорога. Це змінюється зараз, і, чесно кажучи, важливість Моделі Y для Тесли неможливо переоцінити. Поки точних технічних характеристик немає, дебют тільки-тільки відбувся, і судячи з перших фотографій – ринок отримав гідного конкурента.

Передбачається, що Tesla Model Y отримає три ряди сидінь, запас ходу до 450 км, а також можливість розігнатися до «сотні» за 3,5 секунди.

Ціни на модель Standard Range почнуться з 39 000 доларів США, але поки в продаж надходити не будуть. Моделі Long Range, AWD і Performance будуть доступні цієї осені, починаючи від 51 000 доларів США.