Компанія Uber відновлює тестування автономних машин

Компанія Uber вже досить довго займається розробкою безпілотних машин, і тепер вона почала тестування безпілотників на дорогах загального користування в США в 2016 році. Випробування, однак, були зупинені в березні поточного року, після того як одна з автономних машин компанії збила на смерть пішохода в штаті Арізона.

Розслідування з’ясувало, що безпілотник «побачив» людину за шість секунд до удару, проте не загальмував, так як система екстреного гальмування була раніше відключена (через часті помилкові спрацьовування).

Співробітник ж, що знаходиться в машині, не встиг перехопити управління, так як не стежив за дорогою. В кінці липня Uber відновила тестування машин з системою автономного управління на дорогах Піттсбурга, штат Пенсільванія, проте автомобілями, як повідомлялося, повинні були керувати в ручному режимі фахівці компанії. Тепер же влада штату Пенсільванія дозволили Uber продовжити випробування безпілотників на дорогах загального користування; повідомляється, що представник Uber підтвердив інформацію, проте зазначив, що компанія поки що не приступила до тестів.

Джерело: hi-tech.ua.