Компанія VinFast показала свій новий седан і кросовер

В’єтнамська марка VinFast привезе на паризький автосалон свої перші моделі. Це будуть кросовер і седан, побудовані на платформах BMW X5 і 5-Series минулого покоління.

Пілотний запуск виробництва машин на заводі компанії в Хайфоні відбудеться навесні наступного року. На повну потужність виробник має намір вийти до вересня 2019 року.

Над дизайном автомобілів VinFast працювало італійське ательє Pininfarina. За словами виробника, в машинах поєднується «в’єтнамський дух, італійський дизайн і німецькі технології», а самі вони є символом «потужного, прогресивного духу нового, енергійного і розвинутого В’єтнаму».

Крім Pininfarina, до будівництва автомобілів VinFast залучили і інші відомі компанії: Bosch, Magna і Siemens. Вони допомогли доопрацювати «візки» BMW, зокрема поліпшити пасивну безпеку, а також модифікувати ряд вузлів і агрегатів. Наприклад, розробити нові дволітрові турбодвигуни на базі блоку BMW N20. Так як VinFast не змогла купити ліцензію на технологію безступінчатого змінення фаз роботи і підйому клапанів Valvetronic, то двигуни, потужність яких складе від 177 до 230 сил, будуть трохи простіші за основу.