Компанія Volkswagen активно розробляє нові моделі

Компанія Volkswagen має намір вкласти кілька мільярдів євро в розробку нових моделей кросоверів і позашляховиків – таку заяву зробив член ради директорів Юрген Штакманн. До 2025 року світ побачить кілька нових SUV, загальна кількість яких у позашляховому сегменті бренду складе 30 різних моделей.

Таким чином Volkswagen розраховує підняти рівень продажів кросоверів до 50% від загальної кількості реалізованих автомобілів німецького автогіганта. Основними ринками збуту стануть Китай, Індія, а також Північна і Південна Америки.

Однією з основних причин бажання Volkswagen посилити вплив у позашляховому сегменті експерти називають перманентне зростання попиту в усьому світі на найрізноманітніші SUV – від компактних паркетників і міні-кросоверів до повнорозмірних позашляховиків. Так, в десятці найбільш продаваних автомобілів по всьому світу знайшлося місце двом представникам Volkswagen – друге покоління Tiguan за весь час продалося в кількості майже 5 000 000 примірників, а показник Volkswagen Touareg досяг позначки в 1 000 000 реалізованих одиниць. Також варто відзначити вдалий старт продажів нового компактного кросу VW T-Roc – з початку року було продано більше 130 000 екземплярів.