Концепт Haval Vision 2025 отримав інтелектуальні функції

Компанія Haval представила на Шанхайському автосалоні інтелектуальний концепт-кар Haval Vision 2025. Серед опцій, які Haval планує реалізувати в новому автомобілі, -навігаційна система доповненої реальності AR-HUD, дисплей з динамічним відображенням на лобовому склі, функція пошуку автомобіля, розпізнавання осіб, пов’язаний смарт-браслет, технологія потокового мультимедіа та інше.

Як повідомляє прес-служба китайської марки, в Haval Vision 2025 буде реалізована технологія багатовимірного з’єднання з інтелектуальною мережею. Передбачається, що, використовуючи штучний інтелект, інтернет та інші технології, автомобіль надасть своєму власникові цілий спектр послуг, пов’язаних з водінням, розвагами і побутовими питаннями.

Вперше в концепт-карі Haval використовується навігаційна система доповненої реальності AR-HUD. За допомогою системи AR-HUD елементи доповненої реальності, такі, як навігація, індикатори, розваги та листування, висвічуються на лобовому склі. Контроль над автомобілем буде здійснюватися в реальному часі на дисплеї з динамічним відображенням на лобовому склі. Функція розпізнавання осіб в Haval Vision 2025 покликана замінити ключі, а також зв’язати ідентифікацію людини з інтелектуальною мережею і хмарними обчисленнями.

Наприклад, зайшовши в свій хмарний акаунт за допомогою функції розпізнавання осіб, власник отримає право керування автомобілем. Після проходження ідентифікації концепт-кар, через синхронізацію даних акаунта, автоматично налаштовує збережені в пам’яті положення сидіння, дані про здоров’я, навігаційні відомості, музику та інші індивідуалізовані функції.

У Haval Vision 2025 буде використовуватися технологія потокового мультимедіа, при якій сучасна високотехнологічна оптична електроніка замінить бічні дзеркала і дзеркало заднього виду. У числі її переваг те, що ні підголовники, ні пасажири ззаду не перекривають зону огляду. Доведено, що це збільшує поле зору водія щонайменше в 4 рази, в порівнянні з традиційним дзеркалом заднього виду. Завдяки впровадженню цієї технології ефективно вирішується проблема «сліпих зон», що значно підвищує рівень безпеки водіння.