Концепт SKODA VISION RS покажуть в Парижі

Чеський бренд опублікував перші ескізи концепту Vision RS, який дає уявлення про те, як буде розвиватися спортивна лінійка автомобілів Skoda. Це перші офіційні зображення концепту Vision RS, який Skoda привезе в жовтні на Паризький автосалон, де разом з ним представлять і кросовер Kodiaq RS.

Ніяких технічних даних концепту поки не представлено, та це й не так важливо зараз, коли мова йде про концептуальні рішення для всієї лінії RS або VRS в залежності від ринку. Skoda оголосила габаритні розміри Visison RS, а це вже важливо. Довжина нового автомобіля 4,356 метра, ширина – 1,431 метра, а висота 1,431. Таким чином можна зрозуміти, що новий концепт за габаритами потрапляє в С-клас, де буде конкурувати з VW Golf, Opel Astra і Ford Focus. Це також означає, що розвиток концепту і перетворення його в серійний автомобіль призведе до заміни існуючого покоління Skoda Rapid. І, швидше за все, така глобальна заміна призведе і до зміни імені одного з головних гравців на європейській сцені.

Крім того, концепт з добавкою до імені літер RS відразу вказує на те, що Skoda виведе на ринок заряджену версію нового хетчбека, який буде конкурувати з Volkswagen Golf GTI. Поки можна сказати, що концепт став логічним шляхом прокладання попередніх дизайнерських рішень, закладених в спортивній лінії RS. Це і лекгосплавні диски великого діаметру, і скульптурні бампери з яскраво вираженими повітрозабірниками. Залишилося дочекатися підтвердження застосування вуглецевого волокна в обробці кузова і інтер’єру і застосування «кристалоподібних» задніх габаритних вогнів.