Концепт VOLVO 360C представлений офіційно

Концепт Volvo 360c на електричній тязі і з автономною системою керування стане конкурентом авіаційних, автобусних та залізничних компаній. Атономний коцепт Volvo 360с може перетворити шведську компанію з традиційного автовиробника в транспортну компанію, яка зможе жорстко конкурувати з авіаційними, автобусними та залізничними компаніями, доставляючи пасажирів «від дверей до дверей» з сервісом першого класу.

Електрокар 360с повинен стати не просто автомобілем, а й мобільним офісом, спальнею і навіть невеликою вітальнею, де можна зустрітися з друзями. При цьому електрокар буде сам везти своїх пасажирів з «пункту А в пункт Б». Трансформований інтер’єр може перетворитися в «каюту», подібну авіаційній першого класу, де пасажири зможуть працювати, спати або розважатися, маючи все необхідне навіть для тривалої подорожі.

Нова концепція транспорту, крім зниження шкідливих викидів в атмосферу, зможе повністю змінити уклад життя городян. Не буде необхідності жити в густонаселених містах, якщо автономний транспорт легко може доставити з дому на роботу і назад. Більш того, Volvo обіцяє навіть зниження цін на міську нерухомість.

Виробництво Volvo 360c сьогодні малоймовірно, але шведи говорять, що цей концепт повинен стати початком діалогу всіх зацікавлених сторін. А їх виявляється зовсім немало. Крім самої ідеї, в концепті продовжують розвиватися всі перспективні шведські технології, пов’язані з системами автономного водіння. Автомобіль виходить на новий рівень спілкування з іншими учасниками дорожнього руху. Крім цього Volvo докладає величезні зусилля для налагодження взаєморозуміння транспортного засобу з пішоходами.