Кореєць придумав, як повинен виглядати Citroen DS XXI століття

Citroen DS – один з найбільш відомих автомобілів в історії: спасибі яскравому аеродинамічному дизайну, розробленому свого часу італійцем Фламініо Бертоні. Досі DS виглядає футуристично, хоча з початку його випуску пройшло 65 років, а з моменту завершення – 45.

«Настільки важливий для спадщини Citroen автомобіль не повинен залишатися в історії, його слід відродити», – вирішив корейський автомобільний дизайнер Санг Вон Лі (Sang Won Lee) і запропонував своє бачення Citroen DS XXI століття.

Кореєць розробив дизайн нового автомобіля з екстер’єром, що недвозначно відсилає до оригінального DS. Он Лі на сучасний лад переосмислив такі характерні риси DS, як профіль зі спадаючою задньою частиною і нарочито вираженим капотом, перед без решітки радіатора, візуально цільну лінію скління, закриті арки задніх коліс і т. д. За задумом автора, все це реалізовано на сучасному технологічному рівні, тому світлотехніка у машини на LED-елементах, а приводити її в рух повинна чисто електрична силова установка.

Проект виконаний за власною ініціативою дизайнера, він існує у вигляді високо деталізованої тривимірної комп’ютерної моделі. Концерн PSA Peugeot-Citroen відношення до нього не має. Одного разу цю роботу можуть втілити в реальність, якщо вона приверне інвесторів.

Оригінальний Citroen DS нам в першу чергу відомий за роллю «машини Фантомаса» з кінокомедії «Фантомас розбушувався» 1965 з Луї де Фюнесом і Жаном Маре в головних ролях. Свого часу Citroen DS був одним з найпопулярніших автомобілів бізнес-класу в Європі.