Корейці винайшли батарею з запасом в 1 тис. км шляху

На форумі в Сеулі SK Innovation розповіла про швидке виробництво батареї, яка дозволить транспортному засобу подолати 800 км з двома 10-хвилинними заряджаннями.

Корейська компанія SK Innovation поділилася інформацією про роботу над двома типами батарей для електромобілів: з одного з них автомобіль зможе пройти 800 км з двома 10-хвилинними заряджаннями, а з іншого — подолати 1000 км без зупинок. Презентації відбулися з Сеулі в рамках форуму InterBattery 2020 року, проведеного південнокорейським Міністерством торгівлі, промисловості та енергетики.

У компанії запевняють, що їхня мета — стати на чолі здійснення спроб винаходу кращих батарей для електрифікованих моделей. На думку SK Innovation, головні критерії оцінки батареї, такі: безпека, швидкість зарядки і відстань, яку електрокар здатний подолати на одному заряді.

На сеульскому форумі компанія заявила, що займається розробкою своєї продукції з оглядкою саме на дані параметри і вже змогла домогтися успіху — за 10 років продажів не було жодного випадку, коли їхні батареї б запалали. Портал Inside EVs підкреслює, що це хороше досягнення, хоча оцінити його складно, бо SK Innovation не випускає батареї в масштабах своїх конкурентів – Panasonic, LG Chem або CATL.

У корейській фірмі також розкрили інформацію про розробку батареї, яка дозволила б автомобілю пройти 800 км з двома короткими 10-хвилинними заряджаннями. За очікуваннями розробка буде показана світу в кінця 2020 або першій половині 2021 року. Якщо все вийде, то фахівці прогнозують подібній батареї успіх на ринку.

Популярність електричного автомобіля в світі виходить на новий рівень. Експерти вважають, що цінники електрокарів і звичайних бензинових моделей зрівняються вже до 2024 року. Фінансовий холдинг UBS Global висуває прогноз, що вже через п’ять років 17% всіх машин в світі будуть електричними, а до 2030 року цей показник зросте до 40%.