Крос-хетч BMW X2 M35i подарує свій мотор зарядженому Mini JCW

Нова «четвірка» 2.0 TwinPower Turbo (306 к.с., 450 Н • м), яку минулої осені представила модифікація BMW X2 M35i, буде ставитися на кросовер Mini John Cooper Works Countryman і універсал Mini Clubman JCW. Зараз ця пара задовольняється дволітровим турбомотором з куди меншою віддачею – 231 к.с., 350 Н • м.

Зростання продуктивності повинне бути анонсований навесні, продажі почнуться в другій половині року, ціни зростуть приблизно на $ 6000.. Відзначимо, інформація – неофіційна, але звучить правдоподібно. «Гарячий» Mini John Cooper Works GP, чия прем’єра намічена на 2020 рік, заздалегідь визнаний найшвидшим і потужним Mini в історії.

Про мотор сказано, що турбочетвірка видає більше 300 к.с. Судячи з усього, це теж мотор B48A20T1 від BMW X2 M35i. Перехід на новий двигун, як повідомляє ресурс Motoringfile, обернеться втратою шестиступінчастою «механіки». Поточні ручні коробки з більш потужною турбочетвіркою по ряду причин не впораються, будувати нову дорого і безглуздо через низький попит. Таким чином, восьмідіапазонний «автомат» виявиться для «заряджених» Mini безальтернативним, адже «робот» теж не підходить. З іншого боку, разом з мотором Mini JCW отримають диференціал M Sport і інші деталі M Performance, а також оптимізовані налаштування повного приводу All4.