Кросовер Audi Q4 e-tron покажуть як концепт

Про концепті Audi Q4 e-tron прямо сказано – перед нами прототип серійного електромобіля, який буде представлений до кінця 2020 року.

Компакт оснащений двома моторами потужністю 225 кВт (306 к.с.), батареєю ємністю 82 кВт • год і повним приводом quattro. Спурт до 100 км / год триває 6,3 с, максимальна швидкість обмежена нашийником – 180 км / год. Запас ходу перевищує 450 км за стандартом WLTP. Знайомі дані? Сьогодні практично такі ж характеристики пред’явила Skoda Vision iV, правда, сотню вона розмінює за 5,9 с. І адже ще невідома динаміка третього близнюка на ім’я Volkswagen ID. Crozz і четвертого, від Сеата.

Компанія Audi показала, як всі ці MEB-паркетники влаштовані. Спереду у них стійки McPherson, ззаду багаторичажка. Там і там стоять адаптивні амортизатори. Механічного з’єднання між осями немає. За замовчуванням працює мотор на задній осі (150 кВт, 204 к.с., 310 Н • м). Якщо водієві цього мало, система повного приводу quattro підключає передній двигун (75 кВт, 102 к.с., 150 Н • м). Батарея (510 кг) займає майже все підпілля в межах бази.

Окремо описане покриття кузова Solar Sky. Воно переливається відтінками синього, відбиває сонячне світло, значно знижує нагрів зовні і всередині машини, зберігаючи енергію, яку з’їв би кондиціонер. Великі (22 дюймові) колеса «не залишають сумнівів в потенціалі концепту». В оформленні салону головний пріоритет – екологічність. Тому підлогове покриття виготовлене з перероблених матеріалів, замість хрому – багатошарова фарба. Цифрову панель приладів і центральний екран на 12,3 дюйма доповнює широкоформатний проекційний дисплей з функцією доповненої реальності. «Чотири кільця» розповідають про Audi Q4 e-tron нібито на бігу. Марка дивиться в 2025 рік, де у неї вже дванадцять електричних моделей, які беруть на себе третину її продажів.

Audi e-tron вже вийшов і прийде до покупців до кінця березня. У 2019-му стартують e-tron Sportback і Q2 L e-tron для китайського ринку. На другу половину 2020 запланована презентація серійного «чотирьохдверного купе» Audi e-tron GT, і тоді ж в продаж надійде Q4 e-tron. Всі важливі сегменти виявляться охопленими, але «електричний наступ» продовжиться.