Кросовер Baojun RS-5 викликав ажіотаж на ринку

Baojun RS-5 – флагманський кросовер спільного проекту надходить у продаж 11 квітня. Дилери вже почали приймати попередні заявки на купівлю та тест-драйви. Судячи з усього, бренд знову отримав потенційного чемпіона на 2019 рік.

Протягом місяця інтерес до авто проявило 12 тисяч чоловік. Ажіотажний попит судячи з усього викликаний конкурентоспроможністю. Незважаючи на доступну ціну, «п’ятірка» має в своєму розпорядженні яскравою зовнішністю і широкою гамою оснащення.

В основі RS-5 використовується нова модульна платформа. За габаритами новинка ідентична Kia Sportage. Тільки колісна база в порівнянні з корейцем більше 2700 мм проти 2670 мм. Під капотом встановлюється турбомотор з робочим об’ємом 1,5 літра. Трансмісією служить варіатор CVT. Бренд попереджає: повнопривідних модифікацій запропоновано не буде.

Арсенал кросовера нічим не здивував: запуск двигуна з кнопки, електронний селектор КПП, віртуальний приладовий щит, двозонний клімат-контроль. Відмінною рисою кліматичної установки виступає сенсорні клавіші управління. Інформаційно-мультимедійний комплекс поліпшений не тільки за рахунок великого тачскрін. Програмістам довелося доопрацювати частину опцій, оскільки у користувачів раніше виникали проблеми.

Не залишився Baojun без шкіряного салону. Фішкою бюджетника стане адаптивний круїз-контроль з функцій екстреного гальмування.