Кросовер Cupra Terramar розкриється через тиждень

Купеподібний кросовер з імовірним ім’ям Cupra Terramar дебютує у вигляді шоу-кара 22 лютого – в першу річницю КУПР як окремого бренду. «Цей концепт являє собою синтез всього того, що стоїть за маркою Cupra.

Унікальний автомобіль з вражаючим скульптурним дизайном продемонструє свої характеристики і ту енергію, яку ми вкладаємо в розробку машин наступного покоління », – пояснив директор Уейн Гріффітс. Зрозуміло, без зв’язку з діючими моделями Сеата не обійшлося.

Ліхтарі майбутнього «купе» дуже схожі на вогні флагманського кросовера Tarraco (на фото), але не повторюють їх дослівно. Із зроблених раніше натяків можна зробити обережний висновок: Terramar (щонайменше, концепт) виявиться потужним гібридом, чий дизайн екстер’єру беззастережно дистанціює його від Сеат. Але ця гіпотеза злегка тріщить по швах. Якщо ж припустити, що Cupra пішла на глибоку переробку Tarraco, то слід тримати в умі кросовер Skoda Kodiaq RS з турбодизелем 2.0 (240 к.с., 500 Н • м) і Volkswagen Tiguan з тим же мотором (сюди ж плюсуем гіпотетичне Coupe R ).

Не скидаємо з рахунків і такий простий варіант, як Cupra Ateca в зміненому кузові. Нагадаємо, продажі «справжньої» Cupra намічені на 2020 рік.