Кросовер Dacia Duster отримав пікап-версію

Бюджетний кросовер Dacia Duster, відомий як Renault Duster, силами румунської компанії Romturingia отримав версію в кузові пікап. Випустити його можуть обмеженим тиражем. В Європі марка Dacia є бюджетним брендом, який пропонує клієнтам недорогі автомобілі – седани, хетчбеки і кроссовери.

Найпопулярнішою моделлю є саме кросовер Duster, друге покоління якого силами румунської компанії Romturingia перетворилося в пікап. Це не перший досвід фірми в подібних проектах, тому що в 2014 році румунська компанія зробила 500 примірників пікапа Dacia Duster на базі кросовера першого покоління і продала їх корпоративному замовнику.

У 2018 році Romturingia на виставці IAA Hannover Commercial Vehicle Show в німецькому Ганновері представила пікап Dacia Duster на базі другого покоління бюджетного кросовера. Новинка зберегла незмінною передню частину кузова, але задні двері і багажник отримали нову конструкцію. Технічно змін пікап не зазнав ніяких.

Повнопривідна модель оснащується 110-сильним 1,5-літровим дизелем dCi або ж його трохи більш потужним 115-сильним варіантом. У планах Romturingia зробити знову невелику партію пікапів Dacia Duster для зацікавлених в подібній моделі комерційних клієнтів. Зараз вони вже можуть купити фургон Dacia Duster Fiskal на додаток до звичайного кросоверу.