Кросовер Duster отримав турбодвигун

Румунський бренд Dacia представив в Парижі оновлений кросовер Duster, який отримав новий турбодвигун. Передбачається, що даний мотор буде доступний і в Україні. Нагадаємо, європейському споживачеві моделі Duster, Logan, Sandero і Lodgy пропонуються під брендом Dacia. Напередодні він показав у Парижі кросовер Duster, в моторному відсіку якого розташовується дизельний агрегат 1.3 з турбонаддувом. Двигун видає потужність 130 або 150 к.с.

Спочатку цю силову установку отримають передньопривідні кросовери, а пізніше ним будуть оснащуватися і повнопривідні варіації моделі. Для оновленого Dacia Duster, показаного в Парижі, також передбачена поліпшена інформаційно-розважальна установка, на якій тепер працюю сервіси Apple CarPlay і Android Auto. Першою моделлю для турбодвигуна, який отримав Dacia Duster, став компактвен Renault Scenic. Також він увійшов в силову лінійку Renault Kadjar, Nissan Qashqai і Mercedes-Benz A-Class.

Експерти вважають, що турбомотор до сих пір не з’явився в країні, так як він вразливий до поганого палива, яке не є рідкістю у нас.