Кросовер Ferrari Purosangue показали на відео

«Шпигуни» відобразили на тестах кросовер Ferrari Purosangue, однак італійці для випробувань більш ніж замаскували машину. Так чи інакше, вже є деякі подробиці про автомобіль.

Напередодні на YouTube-каналі SupercarNews з’явилося відео, в якому показані тести Ferrari Purosangue, першого кросовера італійської марки. Автомобіль випробовувався в кузові моделі GTC4Lusso. Остання являє собою високопродуктивний трьохдверний автомобіль в форматі «Шутіну-брейк» з 690-сильним агрегатом.

Ця машина поділиться своїм шасі з кросовером Ferrari. Purosangue перекладається з італійської мови як «чистокровний». Машина отримає зміщену до центру передньомоторну компоновку і повний привід. Від суперкара GTC4Lusso кросовер отримає силову установку і інші компоненти. Зараз Ferrari Purosangue перебуває на початковому етапі розробки. Машину представлять не раніше, ніж через кілька років. Якби цей кросовер з’явився зараз, то склав би конкуренцію таким моделям як Lamborghini Urus, Bentley Bentayga і Rolls Royce Cullinan.