Кросовер Ford Kuga оновиться

Кросовер Ford Kuga в цьому році перейде до третього покоління. Спочатку свою версію Escape отримають американці, а європейська Kuga повинна підійти до жовтневого автошоу в Парижі.

Якщо раніше про куге з трьома рядами сидінь говорилося тільки як про ексклюзив для Китаю, то тепер сім місць вважаються властивістю глобальної моделі. Як повідомляє ресурс Automotive News Europe, у виконання Grand Kuga (назва умовна) буде додаткова місія в Європі – замінити собою невдаху Ford Edge. Доля Куги по силових установок – бензинові мотори EcoBoost і дизелі EcoBlue з шестиступінчастою коробками передач, а також дві гібридні версії.

Електрокара поки не буде. Модель Edge за 2018 рік знайшла в Євросоюзі 9882 покупця. За іншими даними, розійшлося ще менше машин – 9527. У порівнянні з 2017-му це падіння на 40% з гаком. Тим часом в Америці кросовер Edge залишається одним з бестселерів: 134 122 штуки в 2018-му проти 142 603 в 2017-м. Стало бути, поставки моделі в Європу з заводу в Канаді втрачають сенс, а Ford Kuga іспанської збірки тут як тут. Причому продаж Куги в ЄС хороший як ніколи: за минулий рік реалізовано 153 259 автомобілів.