Кросовер GMC Acadia отримав новий агрегат

Кросовер GMC Acadia, який змінив покоління в 2016 році, пережив плановий рестайлінг, який наблизив його по оснащенню до соплатформенних братам Chevrolet Traverse і Buick Enclave. Скоригований вигляд моделі, введено нове агресивне виконання AT4, вдосконалений медіацентр, доданий проекційний дисплей, але головне надбання – дволітрова турбочетвірка (234 к.с., 350 Н • м) і дев’ятиступеневою «автомат» замість шестидіапазонна.

Базовий атмосферник 2.5 (195 к.с., 255 Н • м) залишається в строю, як і топовий V6 3.6. Введена версія AT4 розташувалася сходинкою нижче максимального варіанту Denali. Вона отримала дизайн «в стилі бездоріжжя», з темними хромованими елементами. Повний привід, двигун V6 3.6 (314 к.с., 367 Н • м) і новий «автомат» ставляться на AT4 за замовчуванням. Передбачені унікальні колісні диски на 17 і 20 дюймів.

Замість важеля коробки з’явився кнопковий селектор на центральній консолі, звідси інша компоновка і додаткові відсіки для мелочовки. Нова медіасистеми GMC з восьмидюймовим екраном пам’ятає до чотирьох профілів користувача і дозволяє переносити їх в іншу машину від GM. Покращена навігація, добавлена ​​пара USB-портів. Новий двигун 2.0 Turbo видає максимум тяги з 1500 до 4000 об / хв і забезпечений деактивацією половини циліндрів при малих навантаженнях. Він буде доступний в старших комплектаціях SLT, AT4 і Denali. Ще з нововведень слід згадати модернізовану під мотор підвіску, вже пристосовану до нього гальмівну систему eBoost, серйозно поліпшену камеру заднього виду і 15-ватну бездротову зарядку для смартфонів. Оновлений кросовер Acadia скоро стане на конвеєр американського заводу в Теннессі і вийде на ринок США восени.