Кросовер марки Cupra отримає ім’я Terramar

Компанія SEAT 31 жовтня подала заявку на реєстрацію в Європі товарного знака Cupra Terramar, і сьомого листопада ця заявка була схвалена. Тепер іспанці можуть назвати ТерраМаре будь-який транспортний засіб, що пересувається по землі, повітрю або воді.

Ймовірно, вони все-таки виберуть землю, оскільки марці Cupra потрібно дати звучне ім’я першого кросоверу, відокремленому від продукції Сеата. Ноги «витоку» ростуть з цього слайда з презентації Фольксвагена за підсумками першого півріччя 2018 го, яка пройшла першого серпня.

Зліва у вигляді концепту показаний електрокар Cupra e-Racer, який зараз виглядає по-іншому. Те ж саме з паркетником КУПР – ранній ескіз ні до чого не зобов’язує. У півсотні кілометрів від Барселони знаходиться Autódromo de Sitges-Terramar – перший іспанський автодром, який закрився після перших же міжнародних змагань в 1923 році. Зараз там розташовується птахоферма, а збережена частина траси використовується для аматорських покатушок і зйомок.

Шоу-кар 20V20 зразка 2015 року вказує на новий паркетник Сеата, а не КУПР. Однак Cupra Terramar обов’язково «відіб’ється» в модельній лінійці материнської компанії. У випадку з Атек (праворуч) з Сеата зробили КУПР, а тепер буде навпаки. На жаль, разом з помилковим зображенням серійного ТерраМаре запущено хибне уявлення про майбутню моделі. Мовляв, в результаті вийде купеобразного версія кросовера Cupra Ateca, причому з аналогічною турбочетвёркой 2.0 (300 к.с., 400 Н • м), семиступінчастим “роботом” DSG і повним приводом. Точка зору не менш зручна, ніж «витік» фото анфас в три чверті, але це неправда. Швидше за все, в самому кінці 2019 роки нам покажуть «заряджений» гібрид.