Кросовер Mercedes GLC отримав серйозний рестайлінг

З 2015 року, коли був вперше представлений кросовер Mercedes-Benz GLC, багато води спливло, тому рестайлінг значний. Головне в ньому – перегляд лінійки бензинових і дизельних двигунів, установка активних амортизаторів Dynamic Body Control, впровадження двоекранного інтерфейсу MBUX, розширення спектру систем безпеки і доопрацювання в дизайні.

Підвіска Dynamic Body Control працює в зв’язці з системою Dynamic Select. Режими Comfort, Sport і Sport доповнені позашляховими Off-Road і Off-Road. Німці кажуть, ESP тепер забезпечує кращу динаміку при «спортивних» настройках, а повний привід 4Matic «розроблений з нуля». На місце дволітрової турбочетвірки М 274 прийшов мотор M 264, а дизель OM 651 поступився посадою двигуну OM 654.

Новачки включені в помірну гібридну установку з 48-вольтовим стартер-генератором. Відтепер лінійка версій виглядає так: бензин – GLC 200 (197 к.с., 280 Н • м), GLC 300 (259 к.с., 370 Н • м), дизель – GLC 200 d (163 к.с., 360 Н • м), GLC 220 d (194 к.с., 400 Н • м), GLC 300 d (245 к.с., 500 Н • м).

Всі варіанти укомплектовані повним приводом 4Matic і дев’ятиступеневою «автоматом» 9G-Tronic. У салоні бачимо новий мультируль з сенсорними панельками і тачпад, який замінив селектор. Є управління голосом і жестами. Інтерфейс MBUX приніс цифрову панель приладів на 12,3 дюйми і центральний екран діагоналлю 10,25. У двох нових варіантах обробки використовуються ясен і горіх.

Просунувся Mercedes GLC і по частині безпеки. Йому дісталися адаптивний круїз-контроль з регулюванням швидкості на маршруті і автоматичним гальмуванням, активний асистент при зміни смуги, помічник при русі в пробці і парковці. Функція Car-to-X-Communication дозволяє обмінюватися інформацією про небезпечні ситуації з іншими машинами і транспортною інфраструктурою. Паркетник сам захоче притиснутися до узбіччя, щоб сформувати аварійний коридор і пропустити швидку допомогу. Також техніка попередить про загрози при виході з автомобіля і полегшить буксирування причепа … Про модифікації GLC Coupe поки нічого не чутно.