КРОСОВЕР VOLVO XC40 отримав новий двигун

Тепер, крім бензинового Т5, дизельного D4 і гібридного T5 Twin Engine, найменший кросовер Volvo буде продаватися відразу з трьома новими двигунами: двома бензиновими Т3, Т4 і дизельним D3.

Бензинову пропозицію відтепер відкриває Т3. Це півторалітровий трициліндровий двигун з турбонаддувом. Фактично це частина гібридної силової установки Volvo, за вирахуванням електричної її половини. Потужність такого агрегату складає 154 к.с., а крутний момент – 265 Нм. Поки в Європі ХС40 з такими моторами будуть пропонуватися тільки з шестиступінчастою механічною коробкою передач. Такий набір дозволяє розганятися маленькому кросоверу Volvo до сотні за 9,4 секунди. Восьмидіапазонний автомат з’явиться трохи пізніше.

Слідом йде бензиновий Т4. Це дволітровий двигун, в комплекті з яким йде повний привід і автоматична коробка передач. На виході 187 сил потужності і 8,2 секунди до першої сотні кілометрів на годину.

Найширша пропозиція у ХС40 з новим дизельним агрегатом D3. Це може бути передній або повний привід, автоматична коробка передач або механіка. Потужність такого мотору 148 сил, а момент 320 Нм. До сотні він розганяє машину за 8,2 секунди, витрачаючи при цьому менше п’яти літрів пального на сотню. Але Volvo обмовляється, що це цифри для механічної коробки передач.

Volvo XC40 пропонується в трьох комплектаціях: Momentum, Inscription і R-Design з версіями Pro для кожної. Розкид цін значний. За найпростішу XC40 T3 Momentum просять в районі 27,5 тисяч євро, в залежності від ринку, а топ версія T5 Inscription Pro обійдеться в середньому на 10 тисяч дорожче.