Купе Lamborghini Aventador SVJ отримало трековий варіант

Італійці, як і передбачалося, подарували брата купе Lamborghini Aventador SVJ – модель Aventador SVJ Roadster. Відкритий «трековий інструмент», який відсвяткував публічну прем’єру на Женевському автосалоні, отримав від найшвидшого дорожнього автомобіля на Нюрбургринзі (6: 44.97) той же атмосферний мотор V12 6.5 (770 к.с. і 720 Н • м) і комплекс активної аеродинаміки ALA 2.0 .

Глава Automobili Lamborghini Стефано Доменікалі заявив: «Керувати родстером SVJ так само захоплююче і цікаво, як і купе SVJ, але до цього додається ексклюзивність: можливість рухатися під відкритим небом». Схоже, що варіанти по-справжньому швидких моделей входять в моду. Тільки днями, наприклад, німці показали родстер Mercedes-AMG GT R. З нуля до сотні SVJ Roadster прискорюється за 2,9 с, що всього на 0,1 с повільніше такого ж купе.

Показник збігається з родстером Aventador SV Roadster, притому що в ньому були запряжені «тільки» 750 к.с. і 690 Н • м, а сухі маси у SV і SVJ ідентичні (1575 кг). Максималка нової моделі перевищує 350 км / год. Цікаві також її час розгону з нуля до 200 км / год (8,8 с) і гальмівний шлях з сотні – всього 31 м. Салон в цілому повторює вже відомий, проте на приборку можна виводити параметри роботи системи ALA. Розважальна і навігаційна системи з інтерфейсом Apple CarPlay – безкоштовна опція. Кузовна палітра налічує майже 350 квітів, аналогічно майже безмежні можливості по персоналізації оздоблення інтер’єру.