Купе Puritalia Berlinetta буде представлене в Женеві

Назва маленької фірми Puritalia ми згадували одного разу, і то мигцем, в іншому матеріалі, коли наводили приклади компаній, що створюють дрібносерійні спорткари на запозичених агрегатах.

Останній раз дана марка заявила про себе в 2012-му випуском родстера з цифровим індексом 427 і п’ятилітрової «вісімкою» під капотом (на вибір – 445 атмосферних або 605 компресорних сил). Тепер же анонсована нова модель: в Женеві-2019 італійці представлять купе Puritalia Berlinetta. Зовнішній вигляд з легким відтінком ретро, ​​округлими фарами і витягнутими ліхтарями в значній мірі перегукується з попереднім родстером.

За відомостями видання Auto Motor und Sport, нове купе є гібридом. Спереду в межах колісної бази тут встановлений неназваний мотор V8, а на задній осі змонтований електродвигун, який з нуля оборотів може розвивати момент в 370 Н • м. Загальна віддача бензоелектричних системи досягає 965 к.с. і 1248 Н • м. Налаштування багатьох параметрів автомобіля можна буде міняти з центрального екрану або зі смартфона.

А ще алгоритм роботи електричної складової буде адаптуватися завдяки «хмарного штучного інтелекту». Компанія має намір випустити всього 150 екземплярів купе Puritalia Berlinetta, причому остаточні специфікації кожного будуть погоджені із замовником. Генеральний директор компанії Паоло Паренте каже: «Нам подобається думати, що ми не продаємо наші машини. Ми довіряємо їх власникам, які можуть піклуватися про них і насолоджуватися ними, тому що розуміють і цінують точні технічні деталі і ту увагу, яку ми виявили при їх створенні ».