Купити авто в кредит нове або з пробігом? Порівняємо пропозиції українського ринку.

Українці вибирають кредитування, адже можна отримати найкращу машину в короткі терміни з наявністю невеликої суми. Можна купити авто в кредит нове або вибрати на майданчику з вживаними пропозиціями. Крім вартості є й інші відмінності у варіантах, про які типовий українець може не здогадуватись. В чому відмінність? Чому купити авто в кредит на майданчику може бути доцільніше? В чому неочевидна перевага придбання нової дорогої моделі? Цікаво розглянути та порівняти пропозиції, тому далі оцінка методів.

       1. Купити авто в кредит на майданчику. Десятки тисяч варіантів вживаних транспортних засобів можна знайти в Україні на майданчиках. Можна оформити авто в розстрочку, проте потрібно дізнатись в компанії про таку можливість. Кожна фірма, яка пропонує кредити, повинна мати спеціальну ліцензію та свідоцтво на надання послуги. Стартовий внесок в таких компаніях стартує з 10%, термін кредитування в середньому 5 років. Для оформлення розстрочки знадобиться паспорт та ідентифікаційний податковий номер, які потрібно буде надати для відкриття кредиту. Зазвичай процес консультування та оформлення простий та необтяжливий, машину можна забрати з майданчика всього за кілька годин. Серед позитивних факторів вибору експерти підкреслюють: швидкість, легкість, низькі ціни та внески, необмежений асортимент ринку. Мінусами є: технічний стан окремих варіантів.

       Купити авто в кредит з пробігом можна з сервісом ПланетАвто. ПланетАвто пропонують подивитися 9000+ пропозицій на сайті, порівняти варіанти, оцінити характеристики та вибрати кращу машину. Під потрібним оголошенням можна залишити заявку та отримати безкоштовну телефонну консультацію від працівника ПланетАвто, під час якої дізнатись суму стартового внеску та наступних місячних. Вибрати машину мрії та купити авто в кредит можна на ПланетАвто.

       2. Купити авто в кредит у салоні. Салони виставляють найкрасивіші варіанти та привертають увагу до власного модельного ряду. Машини цього та попереднього року, нульовий пробіг, ідеальний технічний стан – всі ці аспекти приваблюють потенційних клієнтів. Проте варто дізнатись вартість моделей та бажання може згаснути. Для цього працівники дилерських центрів розпочали кредитування власного асортименту, включно з моделями з заводу. Варто виокремити не очевидну перевагу придбання машини в салоні – отримання гарантії на 2-3 роки (або на кілька тисяч пробігу), які допоможуть безкоштовно усунути певні дефекти та наслідки водіння. Плюси оформлення нової моделі: гарантія, нова модель, технічний стан. Мінуси: вартість, додаткове страхування, термін очікування, можливі додаткові документи та співбесіди.