Квадроцикл CFMOTO X8 Basic отримав новішу версію

Сьогодні нам стало відомо, що в продаж надійде оновлений квадроцикл від китайського виробника CFMOTО, який відрізняється, втім, не тільки головними більш яскравими LED-фарами, які забезпечують кращу видимість в темний час доби. Змінився і дизайн решітки радіатора, з’явилася також декоративна накладка на передньому бампері.

Зовнішнє виконання пропонується в двох кольорах: синьому і чорному. У рух новинку призводить новий V-подібний двигун з двома циліндрами об’ємом 800 см3 з віддачею 63 к.с. і 72 Нм крутного моменту. В пару до нього йде варіатор з заниженою передачею CVTech (Канада).

Параметри моделі наступні: довжина – 2 310 мм, ширина – 1 180 мм, висота – 1 360мм, база коліс-1 480 мм, кліренс – 270 мм. Стандартно укомплектований X8 Basic Restyle має герметичну (IP68) електричну систему, акумулятори підвищеної ємності (30 Ач), багатофункціональну LCD-приладову панель і захист для рук водія. На колесах 26-дюймова гума Ancla підвищеної прохідності. Також на місці установки лебідки стоїть тепер алюмінієвий захист.