Китайська BYD запустить нову платформу електромобілів в наступному році

Найбільший китайський виробник електромобілів BYD запустить в наступному році новий продукт і виробничу платформу для електромобілів, заявив у вівторок керівник компанії.

Лян Юбо, старший віце-президент BYD, виступив з промовою на галузевій конференції в Шанхаї. За його словами, виробництво автомобілів з використанням нової платформи буде коштувати менше, і в електрокарів буде збільшений запас ходу на одній зарядці.

Не виключено, що в розробці нової платформи китайським інженерам допоможуть японські колеги з Toyota. Так, угоду про співпрацю між двома компаніями було укладено ще 7 листопада 2019 року, але всі організаційні формальності компанії були налагоджені лише до 2 квітня, після чого була заснована нова компанія. Названо імена керівників: пост головного виконавчого директора зайняв Чжао Бінгген з BYD, головою правління призначили Хірохиса Кісі з Toyota.

Даючи коментар цієї події, Хірохиса Кісі пояснив, що: при загальній роботі, інженери Toyota і BYD будуть прагнути виробляти чудові за характеристиками електрокари, які задовольнять потреби споживачів в Піднебесній.

Дав свій коментар з приводу угоди і Чжао Бінгген, заявивши, що таке загальне підприємство буде спеціалізуватися на наукових дослідженнях і створенні технологічних акумуляторних електромобілів.