Китайська копія Toyota Land Cruiser 200 вразила Мережу (Фото)

Копію популярного японського позашляховика створила китайська компанія Hengtian Automobile, яка вирішила надати жителям Китаю більш доступну альтернативу Land Cruiser 200.

Китайці випустили бюджетну копію Toyota Land Cruiser, вартість якої ще не названа, але можна з упевненістю сказати, що вона виявиться істотно дешевше, ніж оригінальний позашляховик, який пропонується за 770 тис. юанів (3 млн грн).

Офіційна презентація автомобіля ще не відбулася, а перші подробиці про новинку стали відомі завдяки базі Міністерства промисловості КНР.

Поява відомостей у цій базі означає, що автомобіль вийде на ринок вже зовсім скоро. Назва автомобіля зазначена як L4600, а попередньою датою старту продажів називають перший квартал 2019 року.

Як з’ясувалося, створювали копію на шасі і силовий каркас кузова новий автомобіль отримав від оригінального Land Cruiser 200.

Моторна гамма буде представлена 4,6-літровим бензиновим мотором з віддачею 286 к.с. Серед трансмісій буде механічна або автоматична коробка передач. На ринок позашляховик вийде в п’яти- і семимістній модифікації

ДЖЕРЕЛОmmr.net.ua