Китайський Byton обіцяє створити вбивцю Тесли. Фото

Китайський Byton представить на конкурсі елегантності в американському Pebble Beach чергового вбивцю Tesla. Седан з системою автономного водіння націлений конкретно на Tesla Model S.

Ще рік тому китайський стартап бренду Byton оголосив, що готує седан для американського ринку, який зможе скласти реальну конкуренцію продукції Маска.

Byton – новий концепт, який може вже через три роки стати на конвеєр. При цьому обіцяють, що електричний седан буде використовувати автономну технологію четвертого покоління і широкосмуговий доступ в Мережу.

Byton називає свій K-Byte «новою семантикою». На нинішньому етапі компанія буде демонструвати не тільки дизайн кузову і інтер’єру, скільки вже впроваджені технології. А це датчики нового покоління, камери з широким кутом огляду і висувні передні і задні лідари, які з високою швидкістю сканують простір навколо автомобіля під час автономної їзди.

K-Bite – це вже друга робота Byton, яку компанія демонструє в 2018 році, після концепту Byte SUV, представленого в січні на Consumer Electronics Show (CES). Цей кросовер, який ділить платформу з K-Byte, тепер перейменований в M-Bуte. Таким чином компанія збирається будувати ієрархію імен у своїй модельній лінійці.

Новий концепт – зовсім не маленький міський автомобільчик. Його довжина 4,95 метри, ширина – 1,95, висота – 1,5, а колісна база – 3 метри. Оголошено, що серійний варіант K-Byte буде представлений в 2021 році, а до цього моменту компанія збирається відкрити в Китаї 30 дилерських центрів, щоб почати завойовувати Європу і Америку не голими руками. Але спочатку обіцяють дебют серійного кросовера M-Byte. Це відбудеться в другій половині 2019 року. Він буде оснащений електричною силовою установкою потужністю в 168 к.с. і батареєю в 71 кВт / год, що забезпечить електрокару запас ходу в 400 кілометрів.