Китайський Foton безсоромно скопіював Ford F-150 Raptor

В останні роки китайські виробники стали відходити від практики бездумного копіювання автомобілів відомих брендів. Але деякі марки все ще не можуть відмовитися від кальки в спробах перейняти дизайн. Тепер Foton скопіював Ford F-150 Raptor і назвав свою модель Da Jiang Jun, що перекладається як «Великий генерал».

Презентація «Генерала» відбудеться 26 вересня, але перші фотографії вже опубліковані. Китайська новинка майже в точності копіює потужний американський пікап. При побіжному погляді можна навіть не помітити каверзи.

Але невеликі відмінності все ж присутні. Заради спрощення форми фар у них пропала невелика виїмка з боку решітки. Також збоку немає фірмової фордівської сходинки скління на передній дверці. А ще тут колісні арки зроблені більш квадратними.

За даними Ford Authority, новий Foton за розмірами буде ближчим до Ford Ranger, ніж до F-150 Raptor.

Очікувати порівнянної з оригіналом начинки теж не доводиться. Замість 3,5-літрового V6 з подвійним турбонаддувом автомобіль отримає 2,0-літрові «турбочетвірки»: одну бензинову, одну дизельну. Можливо, з’явиться і 2,5-літровий ДВЗ, що працює на «важкому» паливі. Поки точні характеристики не розкриваються. Очікується, що потужність бензинової версії складе близько 238 к.с. Foton Da Jiang Jun планує оснащувати 8-ступеневим “автоматом” ZF.

Ціни «Великого генерала» поки не називаються. Продажі в Китаї почнуться до кінця 2020 року.