Китайський конкурент Tesla Model 3 розсекречений до дебюту

Варто визнати, що китайські виробники стають все більш оригінальними і все більше відходять від «копіювання» і запозичення ідей. Від нового електрокара Geely можна було б очікувати невеликого наслідування майбутньому конкуренту Tesla Model 3, проте компанія пішла власним шляхом.

Geely GE11 отримав «космічний» дизайн з великим «ширяючим» дисплеєм на центральній панелі, невеликим екраном панелі приладів, двоспицеве кермо, органи управління трансмісією і системами автомобіля на центральному тунелі, а також блок кліматичної системи трохи розгорнутий до водія. Для створення “зеленого” GE11 використовується абсолютно нова платформа, яка розроблена саме під електричну силову установку.

Габарити GE11: довжина – 4 736 мм, ширина – 1 804 мм, висота – 1 503 мм, колісна база – 2 700 мм. Передбачається, що в якості силового агрегату буде запропонований єдиний електромотор з потужністю до 177 кінських сил, що забезпечить максимальну швидкість до 150 км / год.

Не дивлячись на те, що модель ще не представлена, серійне виробництво почнеться вже в березні 2019 року. Сама ж модель буде доступна не тільки на ринку Піднебесної, а й в Америці з Європою.