Китайський паркетник виявився новим Ford Territory

2016 року в різних частинах світу відбулися дві, здавалося б, не пов’язаних одна з одною події. Австралійці припинили виробництво моделі Ford Territory, а китайці випустили новий середньорозмірний кросовер Jiangling Yusheng S330. За іронією долі тепер це один і той же автомобіль, який вийде на ринок КНР на початку 2019-го. Також цікаво, що S330 побудований на тій же платформі, що і підроблений Evoque, причому виготовила його фірма Jiangling Motors (JMC), яка раніше вже клонувала Xray і пародіювала GLA. Може, «блакитний овал» перелицював S330, щоб покарати плагіаторів? Ні, просто Ford іноді вибирає собі дивних друзів.

На даний момент Jiangling Yusheng S330 знятий з продажу, нібито у зв’язку з модернізацією. Замість нього пропонується більший паркетник S350. Але, щоб оцінити новий Territory, нам знадобляться розміри моделі S330: довжина, ширина, висота – 4588 × тисяча дев’ятсот тридцять дві × 1676 мм, колісна база – 2712. Від салону «китайця» Ford залишив тільки загальну архітектуру: центральний дисплей і дефлектори обдування займають ті ж місця. Дверні карти скопійовані повністю. В цілому інтер’єр виглядає значно дорожчим, ніж в S330.

За безпеку відповідає комплекс Ford Co-Pilot360. Про технічну начинку Territory інформації поки нуль. Кажуть тільки, що буде три рівні потужності і гібридна версія з 48-вольтовою системою харчування. У моделей S330 і клону Евока один і той же бензиновий турбомотор 1.5 (163 к.с., 250 Нм). Напевно, велика спокуса скористатися цим двигуном, але китайський споживач чекає від Форда фірмовий EcoBoost, наприклад, 150-сильний, що ставиться на Кугу.

В кінці липня папараці надіслали нам знімки прототипу Jiangling Yusheng S330. Ми ще здивувалися, оскільки раніше європейських шпигунів не цікавили китайські моделі. Але цей прототип був помічений в Німеччині. Що він там робить в камуфляжі?

Наостанок зазначимо важливу деталь. Оскільки паркетник S330 проходить випробування в Європі, то або це «мул» Territory натякає, що кросовер вийде за межі КНР, або фірма JMC готує зарубіжну експансію, хоча про такі плани нам чути не доводилося … Цікаво буде в будь-якому випадку, адже імениті виробники нечасто перелицьовують «китайців» в власні моделі (є свіжий приклад від VW Group). Прем’єра Territory очікується 31 серпня на автошоу в Ченду.