Китайський виробник акумуляторів побудує завод у Франції

Китайська компанія Envision планує побудувати у Франції завод з виробництва акумуляторів для забезпечення ринку електромобілів, повідомляє французька газета.

Компанія, у якої є заводи з виробництва акумуляторів в Японії, США, Великобританії та Китаї, визначила близько десятка потенційних місць у Франції для майбутнього заводу, йдеться в статті Journal du Dimanche з посиланням на неназвані джерела. Газета процитувала Сільві Віель, міжнародного директора Envision, яка повідомила, що група планує інвестувати сотні мільйонів євро в новий завод, який, як очікується, відкриється в кінці 2023 року і в кінцевому підсумку створить близько тисячі робочих місць.

Віель сказала, що вихід Великобританії з Євросоюзу змінив ситуацію, що зажадало будівництво додаткового заводу для постачання до країн, включаючи Францію і Іспанію.

Китайська група вийшла на ринок акумуляторних батарей для електромобілів, придбавши AESC у Nissan Motor в 2019 році. Envision-AESC виробляє АКБ для електромобілів в Теннессі; Сандерленд, Англія; Усі, Китай та Канагава, Японія.

Відзначимо, що шведська компанія Northvolt планує побудувати два заводи, в тому числі один для постачання елементів концерну Volkwagen Group.