Китайці створили копію Hyundai Santa Fe

Китайський Мінпром в черговий раз підігрів цікавість місцевих автомобілістів. Днями на офіційному сайті відомства були опубліковані перші фото товарної версії нового кросовера Haima SG00. Цю модель часто називають бюджетної копією Hyundai Santa Fe нової генерації. При цьому схожість китайського паркетника з Santa Fe закінчується на екстер’єрі.

Дебют Haima SG00 відбувся ще навесні минулого року. Тоді модель здивувала шанувальників марки головною оптикою в дусі нового Santa Fe, а також габаритної радіаторної гратами, що отримала форму шестикутника. А ось салон авто виробник оформив максимально самобутньо: стильне усічене кермо, оригінальна передня панель, мультимедіа з «ширяє» сенсорним дисплеєм.

В основу китайської новинки ліг «візок» HMGA, а її розміри виявилися менше, ніж у Santa Fe. Моторна гамма SG00 представлена ​​трьома турбомоторами з робочими обсягами 1.2, півтора і 1.6 літра. Їх віддача становить 148, 163 і 194 к.с. Поєднуються ці двигуни з одним з двох типів трансмісій – “механіка” на шість ступенів або семиступінчастий “робот”. У продажу на домашньому ринку паркетник з’явиться цієї весни. За прогнозами експертів, новинку оцінять в 92 тисячі юанів.