Lada Xray Cross отримав позашляхову версію

Московський автосалон став майданчиком для ще однієї тольяттинської прем’єри – позашляхової версії хетчбека Xray. Новинка цікава насамперед тим, що першою в російській автоіндустрії отримала функцію вибору режимів їзди. І там є настройка для бездоріжжя.

У Москві відбулася офіційна прем’єра нового крос-хетчбека Lada Xray Cross. Одне з найцікавіших відмінностей “кросу” від стандартної машини – шайба вибору режимів руху Lada Ride Select на центральній консолі. Всього їх буде 5 – стандартний, сніг, пересічена місцевість, режим відключеної ECS і Sport. Зрозуміло, ні про який повний привід на Xray мови не йде – функція вибору режимів реалізована за рахунок різних алгоритмів роботи системи стабілізації і трекшн-контролю. Кліренс – 215 мм.

Крім цієї фішки Xray Cross буде відрізняється від звичайного захисним пластиковим обвісом по периметру кузову, а також колесами більшої розмірності – 215/50 R17 і переробленою підвіскою. До того ж крос-хетчбек отримав стандартні багажні рейлінги і нові кольори кузову. Моторна гамма повинна залишитися незмінною – 1,6 і 1,8-літрові “вазівські” атмосферники потужністю 106 і 122 к.с. відповідно, що працюють в парі з 5-ступінчастою механікою або роботом АМТ.