Lamborghini Aventador S представлений в бірюзовій хромовій плівці

Компанія Lamborghini тільки недавно представила свою першу модель в сегменті SUV (sport utility vehicle). Причому автомобіль дійсно володіє як спортивними, так і позашляховими якостями. Як висловилися самі представники компанії – це перша модель, яка призначена для щоденної експлуатації, але зберегла легендарний дух бренду.

Дивлячись на автомобіль складно уявити, що його дизайн може зажадати будь-якого доопрацювання. Але так не вважає власник одного з них, який побажав в пару до свого Lamborghini Aventador S в бірюзовій хромовій плівці додати Urus в аналогічному стилі. Хлопцям з цеху по наклейці вінілу довелося потрудитися.

Робота була досить складною і кропіткою. Для реалізації проекту майстрам довелося демонтувати передній і задній бампери, і проводити їх часткове обклеювання окремо від авто. Обклеювання тільки одних задніх дверей зайняло не менше двох годин.

Варто відзначити, що автомобіль не весь отримав бірюзовий колір. Як правильно було сказано – «занадто багато хрому», і було вирішено додати чорного глянцю, аналогічно Aventador. Тому дах і деякі декоративні елементи тепер красуються чорною обробкою.

Багато хто міг би подумати, що глянсова хромована обробка виглядає на автомобілях «піжонськи» і дуже химерно, і ми б погодилися, але тільки не на Lamborghini.

Автомобілі призначені не для щоденних поїздок, і будуть господарем використовуватися в якості шоу-карів, а також колекційних експонатів. У технічній частині будь-яких змін не проводилося, а чи потрібно?