Lamborghini готує новий суперкар з гібридним двигуном

Виробник дорогих спортивних авто Lamborghini заявив, що має намір оснастити моделі Aventador, Huracan і Urus гібридними силовими агрегатами з можливістю зарядки від звичайної електромережі.

Гендиректор компанії Стефано Доменікалі розповів в інтерв’ю, що інженери вже зайняті розробкою електрифікованого флагмана, який змінить Aventador в модельному ряду.

Раніше в ЗМІ з’являлася інформація про гібридні системи для Lamborghini, а зараз італійці зробили офіційну заяву про намір встановлювати стандартний мотор V12, який складе пару електричному двигунові.

Таким чином Доменікалі сподівається зробити автомобілі свого бренду конкурентоспроможними на ринку, зокрема за рахунок великого двигуна з додатковою продуктивністю і обертовим моментом. Передбачається, що під капотом майбутньої генерації Huracan виявиться гібридний агрегат, що складається з ДВС V10 і електромотора. Крім цього італійці мають намір електрифікувати позашляховик Lamborghini Urus до 2020 року.

Його «серцем» стане чотирьохлітровий двигун V8 в тандемі з електромотором. Загальна потужність установки повинна буде досягати 670 кінських сил.