Lamborghini готує гібридний суперкар

Очікується, що автомобіль отримає ім’я Unico і силову установку потужністю близько 838 к.с. Побудований гібрид буде навколо наявного бензинового мотора.

В найближчому майбутньому з’явиться гібридний Lamborghini. Уже відомо, що таку силову установку отримає не тільки кросовер Urus, але і спортивні моделі марки. До того ж йдеться про новий спорткар, який випустять обмеженим тиражем.

За даними TheSupercarBlog.com, перший в історії італійської марки бензо-електричний спорткар буде називатися Lamborghini Unico. Проблема тільки в тому, що в повній впевненості цього імені змушує сумніватися відсутність в історії відомих биків з таким прізвищем. В даний час робота над моделлю йде повним ходом.

Гібридний спорткар проходить під внутрішньозаводським кодом LB48H. Новий Unico стане лімітованою моделлю з тиражем в 63 примірника на честь 1963 року заснування марки, а ось прототип з кодом LB634 стане вже масовим – цьому гібриду обіцяють статус наступника Lamborghini Aventador. За попередніми даними 838-сильну силову установку складуть електромотор потужністю 48 к.с. і 789-сильний атмосферний 6,5-літровий V12, традиційні для нинішніх Lamborghini.

Низька потужність електродвигуна може пояснюватись тим, що це буде так званий 48-вольта гібрид, створений не тільки для потужності, скільки для відповідності жорстким екостандартам. Очікується, що серійний Lamborghini Unico по дизайну багато в чому буде відповідати концепт-кару Lamborghini Terzo Millennio. Ціна гібридного суперкара складе мінімум $ 2,5 мільйона.