Lamborghini готує спадкоємця купе Aventador

Спадкоємець моделі Aventador вийде не в 2020-, як спочатку планувалося, а лише в 2022 році, запевняє журнал Car, поговорити з представниками компанії Lamborghini.

Інсайдери підтвердили чутки про гибридність новачка: нібито без електричних компонентів розробникам буде складно вкластися в еконорми. Але при цьому силова установка буде побудована навколо атмосферного агрегату V12, одного з небагатьох, що залишаються на ринку. Так спадкоємця Авентадора представив ілюстратор журналу Car, відштовхуючись від останніх концептів компанії.

Якщо вірити британцям, модель, яка змінить Aventador, отримає новий вуглепластиковий монокок (і нове ім’я, звичайно). Спереду в неї будуть встановлені два електромотора, в центральному тунелі – блок тягових батарей, а позаду салону – V12, третій електромотор і нова роботизована трансмісія з двома зчепленнями.

Один тільки ДВС буде розвивати близько 770 сил (як на нинішньому Авентадор SVJ), всі електродвигуни в сумі – приблизно 400. Передбачається комбінована віддача в тисячу «конячок» або трохи вище. Першим гібридом марки став концепт Asterion LPI 910-4 (2014 рік). Цікаво, що там в основі бензоелектричної силової установки теж лежав атмосферник – правда, не дванадцятициліндровий, а V10 5.2. Сумарна потужність його двигунів становила 910 сил.

Поки серійний гібрид ще тільки розвивається, марка порадує своїх найвідданіших шанувальників іншою гібридною моделлю, але лімітованою. Це вже згадуваний гіперкар Lamborghini LB48H, представлений парою сотень обраних клієнтів на закритому показі минулого літа.