Lamborghini випускає абсолютно нову модель авто

Генеральний директор Lamborghini Стефано Доменікалі практично підтвердив, що італійська компанія готується представити четверту модель своєї лінійки до 2025 року.

В інтерв’ю Autocar Доменікалі підтвердив, що компанія працює над моделлю 2 + 2 Grand Tourer, і вона повинна підняти щорічні продажі Lamborghini до позначки в 10 тисяч одиниць.

Нагадаємо, не так давно Lamborghini запустила позашляховик Urus, який став третьою моделлю лінійки після гіперкарів Huracan і Aventador, і в підсумку в 2018 році компанія реалізувала рекордні 5750 автомобілів. Втім, з розкручуванням Urus Доменікалі сподівається наблизитися до позначки в 8000 тисяч одиниць на рік.

В цілому, впровадження четвертої моделі, особливо в кузові Grand Tourer з формулою посадки 2 + 2, допомогло б італійцям легко збільшити продажі, і натхненням для моделі могла б стати концептуальна модель Estoque, представлена 10 років тому.

Зараз Доменікалі не став говорити про силову установку новинки, але з огляду на розвиток автомобільної промисловості в цілому, і майбутню гібридизацію моделей Lamborghini, швидше за все можна очікувати гібридну компонування двигуна.