Land Rover випустить найдоступніший позашляховик у 2022 році

Зовні новинка буде схожа на Defender.

Британська марка Land Rover має намір випустити свій найкомпактніший і дешевий позашляховик через 2 роки. Фахівці також відзначають, що зовні новинка буде схожа на «старший» Defender, а ціни на нього будуть починатися від 25 тис. фунтів стерлінгів. Новинка буде конкурувати з такими легендарними моделями, як Audi Q3, BMW X1 і Volvo XC40.

Про те, як буде називатися сама компактна модель Land Rover, інформації поки немає. Очікується, що новинка отримає спрощений інтер’єр з мінімальним набором опцій комфорту. Не так давно стало відомо, що компанія буде використовувати в інтер’єрі своїх нових автомобілів особливий матеріал, що отримується з переробленого океанічного сміття і вторсировини. Ймовірно, це рішення застосують і в новинці.

Експерти не виключають, що першою в продаж надійде версія з переднім приводом і 1,5-літровим бензиновим мотором з трьома циліндрами. Трохи пізніше дебютують повнопривідна модифікація і гібрид.

Нагадаємо, що в минулому році Jaguar Land Rover зафіксував серйозні фінансові втрати через падіння продажів в Китаї. А потім сталася глобальна пандемія. Попри це, Jaguar Land Rover помітно «поправляється». Раніше в цьому місяці Jaguar Land Rover оголосив, що його глобальні продажі збільшилися в першому кварталі фінансового року (квітень-червень 2020 року) на 53,3%, при цьому було продано 113569 автомобілів з моменту відкриття заводів і більшості дилерів.

Тепер автовиробник опублікував свої фінансові результати за три місяці, що закінчилися 30 вересня 2020 року. Загальний дохід у другому фінансовому кварталі склав 4,4 мільярда фунтів стерлінгів (5,6 мільярда доларів), що на 52,2% більше, ніж в першому фінансовому кварталі, але на 28,5% менше, ніж за той же період минулого року. Автовиробник також очікує подальшого поліпшення продажів з майбутнім випуском Land Rover Defender і оновлених версій Range Rover Velar і Jaguar F-Pace, E-Pace, XE і XF. Також очікується, що до кінця року дебютують новий плагін-гібридний автомобіль і ще дві моделі з помірною гібридною технологією.